RENT A CARPONUKA ÁUT

Škoda Fábia Ambition Automatic

Výbava: Automatická prevodovka, automatická klimatizácia, ESC, ABS, EBD, 4x.el.okná+zrkadlá, 6xAirbag,park.senzory, rádio CD Mp3 s USB, Aux a SD, ovládanie na volante, tempomat, tónované sklá.

Informácie: benzín,spotreba mix:6,2 l/100 km, výkon: 73kW, max.osob:5, dveri:5

Cena:

 • 1-3 dní - 36 €
 • 4-10 dní - 29 €
 • 11-20 dní - 25 €
 • 21-29 dní - 22 €

Nad 1 mesiac individuálne...

Nová Škoda Octavia
TDI Automatic

Výbava: Automatická prevodovka, automatická klimatizácia, ESC, ABS, ASR, 4x.el.okná + el.zrkadlá, 8xAirbag, Rádio s 5" obrazovkou s Mp3, USB, Aux a SD, start-stop systém, tempomat, centrálne zamykanie, tónované sklá.

Informácie: spotreba mix: 3,9 l/100 km, výkon:77kW, max.osob:5, dveri:5

Cena:

 • 1-3 dní - 42 €
 • 4-10 dní - 38 €
 • 11-20 dní - 34 €
 • 21-29 dní - 27 €

Nad 1 mesiac individuálne...

Renault Trafic DCI,
9-MIEST

Výbava: Klimatizácia, centrál, ABS, 2xairbag, 9 miest, radio Mp3.

Informácie: spotreba mix: 6,5 l/100 km, výkon:66 kW max.osob:9, dveri:4

Cena:

 • 1-3 dní - 79 €
 • 4-10 dní - 59 €
 • 11-20 dní - 45 €
 • 21-29 dní - 39 €

Nad 1 mesiac individuálne...V našom vozovom parku nájdete vždy len nové a kvalitné vozidlá s nízkym počtom najazdených kilometrov, ktoré sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise. Pripravili sme pre vás aj ponuku bicyklov a elektrických trojkoliek, ktoré su ideálnou alternatívou pre pohodlnejší a rýchlejší presun na kratšie vzdialenosti. Elektrické trojkolky určite ocenia starší návštevníci Bratislavy.
Naším prianím je, aby ste boli spokojní nielen s cenou, ale aj úrovňou a kvalitou našich služieb.

Ponuka bicyklov aelektromobilov

RENAULT TWIZY-
ELEKTROMOBIL

Výbava: ELEKTROMOBIL, uz žiadne tankovanie, iba jazdíte. V cene je zahrnuté max.100km/den, jazda je povolená iba v rámci mesta. Prevodovka AT, 1xairbag,posilnovac riadenia, rádio.

Informácie: spotreba mix: 0 l/100 km, výkon: 8kW, max.osob:2, dveri:2

Cena:

 • 1 deň - 80 €

Elektrická
trojkolka

Výbava: ELEKTRO TROJKOLKA, už žiadna námaha, iba sa vozíte. Ideálna do mesta pre starších prípadne handikepovaných ľudí. Dojazd na jedno nabitie je 20km.

Informácie: spotreba mix: 0 l/100 km, výkon: 2kW, max.osob:1,max. nosnosť 110kg

Cena:

 • 2 hod. - 25 €
 • 1 deň - 50 €

Mestský
bicykel

Výbava: Moderný bicykel vhodný na mestské použitie prípadne na rekreačné účely. Možnosť prehadzovania rýchlostných stupňov. Ideálny do mesta prípadne na rekreačné využitie.

Informácie: možnosť prehadzovania rýchostných stupňov, max.osob:1

Cena:

 • 3 hod. - 10 €
 • 1 deň - 15 €

Cenníkpristavenia / vrátenia vozidla:

Pristavenie / vrátenie vozidla cena
Mimo pobočky v rámci Bratislavy 10,- Eur s DPH
V rámci Bratislavy mimo otváracích hodín 15,- Eur s DPH
V rámci Bratislavy počas sviatkov 15,- Eur s DPH
Pristavenie vozidla na letisko Bratislava 24h denne 10,- Eur s DPH
Pristavenie vozidla na letisku Schwechat 40,- Eur s DPH

PODMIENKY PRENÁJMU VOZIDLA

POTREBNÉ DOKLADY PRE PRENÁJOM VOZIDLA:

FYZICKÁ OSOBA:
 • Platný občiansky preukaz, prípadne pas
 • Vodičský preukaz (musíte byť držiteľom minimálne 2 roky)
 • Platný tretí doklad (kreditná/platobná karta)
 • Minimálny vek vodiča - 23 rokov
PRÁVNICKÁ OSOBA:
 • Platný výpis z obchodného registra
 • Platný občiansky a vodičský preukaz osoby, ktorá bude vozidlo používať
 • Zmluvu o prenájme vozidla podpisuje konateľ spoločnosti, prípadne ním oprávnená osoba

PLATOBNÉ PODMIENKY

Platba za prenájom prebieha prostredníctvom platobnej/kreditnej karty, avšak v ojedinelých prípadoch je možné po vzájomnej dohode vopred platbu realizovať aj v hotovosti. Klient hradí čiastku za prenájom vozidla a vratnú zálohu, ktorá sa diferencuje v závislosti od druhu vozidla. Záloha slúži ako spoluúčasť pre prípad nehody spôsobenej nájomcom. Po vrátení nepoškodeného vozidla je táto záloha v plnej výške vrátená späť nájomcovi. V prípade platby kreditnou kartou nájomca hradí čiastku za prenájom a vratnú zálohu, ktorú mu zablokujeme na účte (na blokáciu vratnej zálohy nie je možné použiť plat.kartu VISA ELEKTRON a MAESTRO). Po vrátení nepoškodeného vozidla zálohu uvoľníme.

Prevádzkový čas autopožičovne je 365 dní v roku, počas pracovných dní od 8.00 - 20.00 a počas víkendov od 10.00-18.00, v ostatných časoch po individuálnej dohode. Ceny sú stanovené paušálnou sadzbou bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Autopožičovňa AUTO-RENTAL má už cenách prenájmu zahrnuté kompletné havarijné a zákonné poistenie vozidiel pre štáty EÚ, pneumatiky podľa sezóny, diaľničnú nálepku pre SR. K cenám uvedeným v našom cenníku sa už neúčtujú žiadne ďalšie (skryté) poplatky.

F.A.Q. - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

AKO PREBIEHA ODOVZDANIE VOZIDLA PO PRICESTOVANÍ NA SLOVENSKO?

Autopožičovňa AUTO-RENTAL Vám ponúka dve možnosti:

Prvá možnosť - vozidlo vás bude čakať priamo na letisku, (Bratislava, Viedeň, Budapešť, Praha, Košice). Ak si zvolíte túto možnosť, je potrebné aby ste nám zaslali prostredníctvom e-mailu, prípadne rezervačného formuláru vaše osobné údaje, potrebné na prípravu zmluvy k prenájmu vozidla. Zástupca autopožičovne AUTO-RENTAL vás bude čakať na letisku aj v prípade meškania vášho letu.

Druhá možnosť - vyzdvihneme vás na letisku a privezieme do našej kancelárie v Bratislave,. Tu s vami spíšeme zmluvu o prenájme a odovzdáme vám vozidlo.

JE MOŽNÉ VYZDVIHNÚŤ VOZIDLO AJ MIMO OTVÁRACÍCH HODÍN?

Áno, po vzájomnej dohode je možné prevziať vozidlo aj mimo otváracích hodín. Vozidlo je možné prevziať počas pracovných dní od 8.00 - 20.00, počas víkendov od 10.00-18.00, mimo týchto pracovných hodín za poplatok 15 EUR s DPH.

AKÁ JE CENA PRENÁJMU VOZIDLA?

Aktuálne ceny nájdete v sekcii cenník , cena za deň prenájmu je stanovená vždy na 24 hodín. Naša autopožičovňa má stanovené ceny v závislosti od doby prenájmu - v princípe čím dlhší čas, tým nižšia cena. Všetky vozidlá pri krátkodobom prenájme majú štandardne limit kilometrov na 300 km/deň, pri dlhodobom prenájme je počet kilometrov limitovaný na 5000 km/mesiac, prípadne po vzájomnej dohode je limit kilometrov neobmedzený.

AKÝMI SPÔSOBMI MÔŽEM ZAPLATIŤ ZA PRENÁJOM VOZIDLA?

V prípade platby v hotovosti (len po vzájomnej dohode vopred), klient hradí čiastku za prenájom vozidla a vratnú zálohu, ktorá sa diferencuje v závislosti od druhu vozidla. Záloha slúži ako spoluúčasť pre prípad nehody spôsobenej nájomcom. Po vrátení nepoškodeného vozidla je táto záloha v plnej výške vrátená späť klientovi. V prípade platby kreditnou kartou klient hradí čiastku za prenájom a vratnú zálohu, ktorú mu zablokujeme na účte. Po vrátení nepoškodeného vozidla zálohu uvoľníme.

PLATÍ SA PRI PRENÁJME VOZIDLA AJ VRATNÁ ZÁLOHA ZA VOZIDLO?

Áno, za vozidlo sa skladá vratná záloha, ktorá slúži ako spoluúčasť pre prípad nehody spôsobenej nájomcom. Po vrátení nepoškodeného vozidla je táto záloha v plnej výške vrátená späť nájomcovi. Záloha sa líši vždy v závislosti od druhu vozidla, t.j. či je vozidlo ekonomickej triedy, strednej triedy prípadne luxusnej triedy.

JE PRENAJATÉ VOZIDLO Z VAŠEJ SPOLOČNOSTI POISTENÉ?

Áno, naša autopožičovňa má všetky vozidlá štandartne plne poistené havarijne ako aj zákonne v rámci celej Európskej Únie. V prípade dopravnej nehody je potrebné privolať políciu a kontaktovať našu spoločnosť. V prípade požitia alkoholu, prípadne iných omamných látok, poisťovňa zamietne úhradu škody a klient hradí všetky škody na prenajatom vozidle v plnom rozsahu.

ČO MÁM ROBIŤ AK DÔJDE K DOPRAVNEJ NEHODE?

V prípade dopravnej nehody je potrebné privolať dopravnú políciu a následne kontaktovať našu spoločnosť. Naša spoločnosť taktiež poskytuje nepretržitý zákaznícky servis 24/7, ktorý Vám je v prípade akejkolvek potreby kedykoľvek k dispozícii. Bez policajného hlásenia poisťovňa zamietne úhradu škody. V prípade nezavinenej dopravnej nehody, alebo poruchy na zapožičanom motorovom vozidle zabezpečíme odtiahnutie motorového vozidla a následne Vám zapožičanie náhradné motorové vozidlo bezplatne.

MÔŽE SA S VOZIDLOM VYCESTOVAŤ DO ZAHRANIČIA?

Áno, avšak je potrebné oznámiť prenajímateľovi, že s vozidlom opustíte územie Slovenskej republiky. S vozidlom sa môže cestovať po celej Európe, okrem krajín: Ukrajina, Rumunsko, Albánsko, Srbsko.

KONTROLKY NA PALUBOVKE, AKO KTORÚ IDENTIFIKOVAŤ?

Naše moderné vozidlá sú technicky čoraz vyspelejšie, disponujú stále väčším počtom elektronických systémov ako aj rastúcim počtom varovných/informačných kontroliek. Kontrolky sú rozdelené do troch skupín: zelené, oranžové a červené. Zelené sú zväčša iba informatívne kontrolky. V prípade oranžových si vozidlo zväčša niečo pýta, napríklad doplnenie oleja alebo ostrekovacej kvapaliny. Červená už označuje kritickú poruchu, kde je nutné okamžité prerušenie jazdy,vypnutie motora a kontaktovanie nášho zákazníckeho servisu 24/7, aby sa zamedzilo ešte väčšej škode.